Sitemizde şuan toplam 2489 film bulunmaktadır.

Keloğlan izle

Get Adobe Flash player

FİLMLER İNTERNET HIZINIZA BAĞLI OLARAK YAVAŞ AÇILABİLİR.
BOZUK VEYA EKSİK OLAN FİLMLERİ BİZE BİLDİRİNİZ.
YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİNİZ

1
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Keloğlan izle

Keloğlan izle

Keloğlan izlerken sizi en çok güldüren filmlerden birini izleyeceksiniz. Çocukluğunuzda bir masal kahramanı olan ve Keloğlan artık hayal dünyasından çıkıp sizlerin yanına bu filmle geliyor. Masal kahramanı sadece Türkiye’de değil hemen hemen bütün Türk Dünya’sından  bilinen bir masaldır. Asırlardan beri hakkında birçok masal olan keloğlan Türk sinemasına ilk kez 1971’de Rüştü Asyalı adlı ünlü tiyatro sanatçımızın Keloğlanı canlandırmasıyla girdi. Rüştü Asyalı’nın çok güzel bir oyunculuk sergilediği film aynı zamanda bu oyuncu için çok önemli bir çıkış noktası oldu. Daha sonra tiyatro salonlarında daha çok göreme fırsatımız olan Rüştü Asyalı hem tiyatroda hem de sinemada başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Siz de Rüştü Asyalı’nın başarılı bir çalışmasına şahit olmak istiyorsanız Keloğlan izlemenizi tavsiye ederiz. Keloğlan serisinin ilk filmi olan bu filmde senarist olarak
Suavi Sualp ve yönetmen olarak da Süreyya Duru görev almaktadır. Başrolü oynayan Rüştü Asyalı’dan başka filmde Hulusi Kentmen, Suna Pekuysal gibi Yeşilçam’ın yıldızları da bulunuyor.

Filmin hikayesinde ise Keloğlan artık çevresi tarafından aşağılanmaktan bıkmıştır ve önemli bir iş başarmak ister. Bunun içinse padişahın kızını almayı planlar. Padişahın kızını tarhanayla iyileştireceğine inanan Keloğlan, bu sırada padişahın kötü veziriyle de mücadele vermek zorunda kalacaktır. Bu güzel masalsı filmin devamını öğrenmek için Keloğlan izleyin. Hem de 1080p izleme veya da HD izleme seçenekleriyle!

Tür: 1080p Filmleri, 2008 Yılı Öncesi Filmleri

Yapım: 1971 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Süreyya Duru

Oyuncular: Hulusi Kentmen , Suna Pekuysal , İhsan Yüce , Rüştü Asyalı , Kayhan Yıldızoğlu

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?